Sexy blond dračica Karen Malečková predvedie dychberúci pole dance aj vzudšnú akrobaciu na závesnom kruhu

Ďalším bodom programu, na ktorý sa môžeme tešiť, bude jedinečný pole dance a vzdušná akrobacia na kruhu v podaní krásnej Karen Malečkovej.

Treba podotknúť, že jej vystúpenie nenechá nikoho chladným. Dámske aj pánske publikum si pri pohľade na výkon tejto krehkej blondínky príde na svoje. Karen nám už v posledných ročníkoch predviedla svoju dychberúci show na tyči, ukázala, ako nesmierne talentovanú tanečnicou je, teda nie je pochýb, že je vskutku na čo sa tešiť, obzvlášť keď nás čaká novinka v podobe vzdušnej akrobacie.Pole dance, inak nazývaný aj tanec na tyči, snúbi eleganciu, ladnosť pohybov a dá dokonale vyniknúť krivkám ľudského tela. A kruh zavesený vo vzduchu bude tiež neskutočnú podívanou.

 

Okrem iného bude mať Karen neskutočné kostýmy vyjadrujúce podtext hudby a všetky prvky od najlepšie z najlepších Arina Couture.

Facebook: Arina Couture, Arina Couture costumes

Práve elegancia tanečníc priviedla Karen k tomuto športu a cez svoj mladý vek má na konte nespočetné množstvo vystúpení a súťaží. S pole dance sa dostala už tak ďaleko, že tento šport sama vyučuje (je jeho lektorkou vo spining aréne). Pole dance natoľko miluje, že sama hovorí: „Kedykoľvek a kdekoľvek vidím tyč, musím tancovať. Je to má vášeň. “

Táto mladá kráska sa však nevenuje iba pole dance, ale jej láskou je tiež jej terajšie zamestnanie gogo dance, ktorému sa naplno venuje a v súčasnosti ju tak môžeme vídať v niekoľkých pražských kluboch a na každom festivale a tiež mimo ČR.

Karen životným mottom je: Pôjdem kamkoľvek, pokiaľ je to vpred.

Už sa tešíte?

Karen môžete napísať na e-mail karenka.praha@gmail.com  nebo na Facebook Karen Malečková.

TOP