Informácie o veľtrhu

Otváracia doba pre verejnosť:

Sobota 10.11.2018: 10:00-20:00 Bratislava (EroFest Aréna)

Sobota 10.11.2018: 20:00-04:00 Bratislava (EroFest Aréna)

 

EroFest aréna sa nahádže v Bratislave a to v blízkosti Petržalky. Presnú adresu zverejníme deň pred akciou. Aby sme sa vyhli problémom, ktoré nastali minulý rok od odporcov erotiky, sme nechali prosto v utajení a máte sa naozaj na čo tešiť.

 

Druhy vstupeniek na erotickom veľtrhu:

Standardná vstupenka (10,- € v predpredaji, 15,- € na mieste)

Špeciálná zona (25,- € v predpredaji, 30,- € na mieste)

Platí na jeden deň veľtrhu a na sobotňajší afterpárty.

 

Mapa veľtrhu 2017

Program

O veltrhu

Medzinárodný erotický veľtrh EROFEST sa uskutoční 10. novembra 2018 v Bratislave. Táto jedinečná akcia bude prvýkrát nielen o erotike, ale aj o módnych trendoch, plastickej chirurgii a ďalších súvislostiach. Veľtrh je cielený ako na jedinca, tak aj na mladé i staršie páry, ktorí chcú spoznať novinky zo sveta erotických pomôcok. Prezentovaná bude aj plastická chirurgia, vírivky, povzbudzujúce a konzumačnú prostriedky, tetovanie, spodná bielizeň aj kostýmy. Súčasťou veľtrhu bude aj večerné akcia plná sprievodného programu.

Hlavnou tvárou erotického veľtrhu je svetovo uznávaná herečka Tarra White, ktorá sa postará o hlavný program večera. Ohmatať si budete môcť najnovšie erotické pomôcky a vychytávky. Ďalej sa môžete tešiť na módne prehliadky značkového spodného prádla, súťaže o ceny, školu zvádzanie, fetiš zónu, moderné vírivé vane, koktejlové bary a občerstvenie, hŕbu krásnych hostesiek a svalnatých promotérov a mnoho ďalšieho.