O Erotickom veľtrhu v Bratislave, mieste konania a celom pozadia akcie

Často sa nás pýtate, ako bude vlastne tohtoročný Erotický veľtrh v Bratislave vyzerať. Do dnešného dňa sme nikde ani oficiálne nezverejňovali presné miesto akcie. Aby sme vám tieto neštandardné kroky aspoň v skratke vysvetlili a zároveň vám odpovedali, napísali sme pár najčastejších otázok a odpovedí, ktoré sú pre vás ako návštevníkov najdôležitejšia. Záleží nám na vás a snažíme sa urobiť všetko, aby si každý odniesol presne to, prečo k nám na Erotický veľtrh prišiel.

 

 

 

Kde sa tento rok Erotický veľtrh v Bratislave koná?

Erotický veľtrh Erofest sa koná na adrese Kopčianská 20D, Petržalka (BUS: Kopčianská, stred).

Prečo sa erotický veľtrh presunul do priemyslovej haly?

Po vlaňajších (minuloročných) problémoch v Rafinery Gallery, kde na erotický veľtrh útočili nielen ortodoxní kresťania, zastupitelia mesta, ale i zamestnanci Slovnaftu, sme museli event presunúť. Bohužiaľ ani Incheba expo (aréna) nedovolí tento veľtrh vo svojich priestoroch. Erofest aréna je tak jediným miestom v Bratislave, kde môžeme akciu usporiadať. Urobili sme všetko pre to, aby ste si podujatie užili na maximum. Tento rok je povolené natáčať a fotografovať, čo sa vám páči.

Prečo ste videli v Bratislave ilegálnu reklamu?

Najväčší poskytovateľ reklamných plôch nás odmietol, pretože erotiku z etických dôvodov neakceptuje na svojich billboardoch. Je pre nás tak veľmi obtiažne urobiť akúkoľvek legálnu reklamu. Našťastie po nazdielaní tohto problému na sociálne siete nám veľa fanúšikov pomáha. Viac ako 300 ľudí si nalepilo na autá nálepky Erotický veľtrh, rozdávali letáky, alebo vyvesovali plachty. Za to im ďakujeme a zároveň sa ospravedlňujeme všetkým, ktorým reklama v meste prekážala.

Prečo má erotický veľtrh 2018 iný koncept?

Vďaka undergroundovým priestorom Erofest arény sme zmenili koncept, takže si atmosféru Erotického veľtrhu môžete užiť na maximum. Zrušili sme hlavný stage a vymenili ho za menšie stanovište, kde si môžete show užiť zblízka. Rovnaký princíp show môžu fanúšikovia erotiky poznať aj napríklad z veľkolepého Venusu v Berlíne.Veríme, že aj cez všetky nepríjemnosti si veľtrh užijete.

Čo je zahrnuté vo štandardný vstupenke a čo je vstupenka do zóny?

Štandardná vstupenka umožňuje vstup do haly a vstup na afterparty, ktorá sa koná po skončení otváracej doby veľtrhu v rovnakých priestoroch.

Zóny sú miesta určené pre veľmi obmedzený počet osôb, ktorí chcú zažiť intenzívnejší zážitok a vidieť niečo viac. Program je vždy prispôsobený tomu, o akú zónu sa jedná. V pánske je teda program čisto pre mužov, v zmiešanej si prídu na svoje zase pary. Ku vstupenke do zóny je nutné si zakúpiť vždy i štandardnú vstupenku.

TOP