Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veľtrh 2018 | June 21, 2018

Scroll to top

Top

Finalistka Miss Erotika č. 7 – Irena

Finalistka Miss Erotika č. 7 – Irena

Ako lepšie začať týždeň, než sa pozrieť na krásnu ženu. Dnes s číslom siedm, prezentujeme Irenu alias Lady Bug, ktorá fascinovala porotu s jej zadečkom. Čo o sebe povedala?

 

Ahoj, povedala by si nám o sebe niečo v skratke?

Ahoj, volám sa Irena alias Lady Bug. Mám 20 rokov a som z Plzně. Zoznam vecí, ktoré sa mi páči, je dlhý, ale najviac sa mi páči cestovanie, modeling, tanec, autá, kamióny, spev, dobré jedlo a sex. V poslednej dobe som sa ráda dostala za objektívom, takže keď mám príležitosť a mám fotoaparát v ruke, musím teraz urobiť fotografie. Tancovala som klasické tance, moderné tance, bola kúzelníkom a spievala v zbore. Už nič z toho nerobím, pretože to skončilo so strednou škôlou a pubertou. Som učená kaderníčka, ale nedávno som skončila s tým. Teraz sa chystám začať jazdiťs nákladným automobilom, aby som mohla jazdiť s priateľom po celej Európe.

 

 

Prečo si sa prihlásila do Miss Erotika? Prihlásila si sa sama?

Zaregistrovala som sa do Miss Erotika sama, ale trvalo to dlho, kým som sa rozhodla. Môj priateľ, rodina a priatelia mi poradili. Konečné rozhodnutie bolo prijaté, keď som mala v posledných dňoch podať žiadosť. Povedala som, že za skúšku nič nedám, a keby som to neskúsila, mohla by som toho ľutovať. Prihlásila som sa, pretože som chcela ukázať, že aj ženy s malým rastom a bez plastických operácií môžu súťažiť s ostatnými a bol to môj cieľ, aby som sa sem dostala. Ale teraz mám ďalší cieľ.

 

Čo by si chcela dosiahnuť vo svojom živote?

V mojom živote by som chcela dosiahnuť šťastnej rodiny a dúfam, že budem mať dve deti so svojim priateľom. Budúci rok sa chceme vziať, keby sme mohli. Všetko je stále otvorené. Nemám v mojej kariére jasný cieľ, ale určite by som chcela pracovať na vyššej úrovni, aby som mohla cestovať za prácu a zábavu všade a určite by mi neublížilo aby moje meno, ak ľudia vedia, kto sú. Samozrejme mať paparazzi a nie mať trochu súkromia, to by nebolo pre mňa.

Čo ti u mužov a žien pripadá najviac erotické?

Priznám sa, že som bisexuálka, ale konkrétne som neidentifikovala, čo by mal muž alebo žena robiť, aby ma vzrušil alebo ma zaujímal. Musí len vyžarovať nejakú charizmu, o ktorú mam zaujem, aspoň trochu pohľadný. Určite i na fyzickej stránke, ale skoro nechcete hovoriť. Len u žien sa mi zadok musí páčiť. Nesmie byť príliš malý a kludne môže postave dominovať.

 

 

Ak by si sa mohla kdekoľvek s kýmkoľvek milovat, kto a kde by to bolo?

Už som mala svoj sex v mori a nechcem mať iné miesto. Nemám žiadne idoly.

 

Čo si myslíš, že Miss Erotika by mala mať?

Miss Erotika by mala samozrejme mať sexappeal, schopnosť zapojiť sa do niečoho a byť schopná komunikovať. To sú asi tri z najdôležitejších vecí pre mňa. Potom existujú rozličné umenie, ktoré sa majú zvádzať, byť trochu „prefíkané“, byť otvorené novým veciam.

 

Ako by si opísala svoju osobnosť?

Mám bláznivý charakter. Väčšina ľudí nevie, čo odo mňa očakávať. Som priateľský realista, príležitostne blondínka, cieľavedomá, ale môžem byť nepríjemná a príliš čestná. To sa bohužiaľ považuje za vynaliezavosť. Celkovo sa zaobchádza s ostatnými, keď sa správajú ku mne.

 

 

Kto by sa ti páčil v porote Miss Erotika?

Tajomne som si želala Tarru White. Možno bude i v súťaži. Pre ostatných sa pokúsim.

 

Aký muži alebo ženy ťa priťahujú?

Nemám ráda tučné postavy – ale nie kulturisti. Pre mužov mám ráda štíhle športové postavy. Ženy nevadí niekoľko kilogramov navyše. Je pekné vedieť, že sa človek pokúša urobiť niečo pro sebe.

 

Čo by si chcela povedať svojim fanúšikom?

Ľudia, milujte ma, pochopte ma, podporte ma, a ja sa budem snažiť robiť všetko, aby som vás potešila. Áno, a keď sa niekde stretnete se mnou, nebojte sa prísť na podpis alebo na selfie 🙂

 

 

Vďaka milej Ireně za peknú konverzáciu. Ak aj vy patríte medzi jej fanúšikov, podporte ju už v októbri vo voľbe o titul Miss Erotika Internet, alebo v novembri na erotickom veľtrhu v Bratislave alebo v Prahe PVA Letňanoch.