Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veľtrh 2018 | June 21, 2018

Scroll to top

Top

Finalistka Miss Erotika č. 4 – Zuzana

Finalistka Miss Erotika č. 4 – Zuzana

Číslo štyri patrí zmyselné a vtipné pohodářce Zuzke. Čo na seba zaujímavého prezradila? Čo sa jej páči na mužoch? To všetko nájdete v jej rozhovore.

 

Ahoj, mohla by si nám v krátkosti o sebe niečo povedať?

Ahoj, volám sa Zuzana, je mi 32 rokov (cítim sa však stále na 20 🙂) a som žena z Prahy. Nie je to moje rodné mesto, ale milujem to tu. Som akčná, stále vymýšľam nejaké projekty, milujem výzvy, mám otvorenú myseľ, otvorené srdce, ale zradiť ma môžete len raz. V živote som si zažila úplný pád na dno, a preto už sa na mnoho vecí pozerám inak a s nadhľadom. A predovšetkým robím si, čo chcem, čo ma napĺňa, ale neubližujem tým druhým. Usmievam sa na svet a nesúdim, pretože ak nechodíme v topánkach druhých ľudí, nemôžeme poznať ich osud.

 

 

Prečo si sa prihlásila do Miss Erotika? Prihlásila si sa sama?

Mám dva hlavné dôvody, prečo som sa prihlásila. Prvým je, že aktívne fotím ako alternatívne modelka latexovú a fetish módu a do súťaže Miss Erotika mi tento štýl pekne zapadá. A druhým dôvodom je, možno paradoxným, že mám v hlave niekoľko nápadov na nadačné projekty a tie sa vždy prezentujú lepšie sa známym menom.

 

Čoho by si chcela v živote dosiahnuť?

Vnútornej slobody a pokoja. Dá sa povedať, že teraz to už mám, tak len si to udržať. A tiež chcem vytvoriť business s dobročinným presahom. Business plan už mám, ale kým som to ešte kompletne nerealizovala, nechcem o tom viac hovoriť.

 

Čo ti na mužoch a ženách pripadá najviac erotické?

Možno netradičná odpoveď, ale najviac sexi mi príde mozog. Viac ako telo samotné ma dokáže oslniť otvorená myseľ plná kreatívnych nápadov a odvahy.

 

 

Ak by ste mohli mať sex kdekoľvek s kýmkoľvek, kto a kde by to bolo?

Mám takú osobu. Nechcem milovať iného. A ak chceme, môžeme byť kdekoľvek 🙂

 

Čo si myslíte, že aká Miss Erotica by mala byť?

Cieľ. Aby som mohla odpovedať na otázku „prečo“. Nerobiť niečo len z nudy.

 

Ako by ste popísali svoju osobnosť?

Naozaj som čiastočne odpovedala na prvú otázku. Základom je otvorená myseľ, nehodnotím druhú. Hoci niekedy hovorím, že život je ťažký, stále myslím pozitívne. Sústredila som sa, ale som dosť priamočiará. Ak sa mi niečo nebude páčiť, budete to hneď vedieť. Som impulzívna. Keď chcem plakať, plačím. Keď chcem kričať, kričím. Keď sa chcem smiať, smeji sa.

 

 

Kto by sa vám páčil v porote Miss Erotika?

Mama a brat 🙂

 

Aké muži alebo ženy ste priťahovaní?

Najprv sa pozerám na inteligenciu človeka predtým, ako nastane vzhľad. Ak muž alebo žena zachytia moje myšlienky, vidím ich telo. Mám ráda typy žien Pamella Anderson. Áno, mám rád veľké prsia, make-up. Pre mužov mám len jednu požiadavku, aby bol vyšší ako ja. Ale keď nosím extrémne vysoké podpätky, na to zabudnem. A zabudola som, mám ráda mužov v nohaviciach 🙂

 

 

 

Čo by si chcela odkázať tvojím fanúšikom?

Každému, kto mi fandia, moc ďakujem! Je dôležité mať podporu, a to platí aj v osobnom živote. Cením si každého svojho fanúšika! A ak chcete vidieť viac z môjho života modelky, sledujte ma na Facebooku ako Suanne Marty. Ďakujem všetkým!

 

Vďaka božské Zuzke za milý rozhovor. Ak aj vy patríte medzi jej fanúšikov, podporte ju už v októbri vo voľbe o titul Miss Erotika Internet, alebo v novembri na erotickom veľtrhu v Bratislave alebo v Prahe PVA Letňanoch.