Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Erotický veľtrh 2018 | June 21, 2018

Scroll to top

Top

Finalistka Miss Erotika č. 1 – Jessica

Finalistka Miss Erotika č. 1 – Jessica

A je to tu! Dnes vám predstavíme prvú krásku tohto ročníka Miss Erotika 2017, ktorá sa stretne so súperkami o nádhernú korunku a hlavne titul najsexi ženy pre rok 2017! A čo na seba prezradila? Prečítajte si sami.

 

Ahoj, mohla by si nám v krátkosti o sebe niečo povedať?

Ahoj volám sa Jessica, je mi 23 rokov, pracujem ako „čajman“ v čajovni. Vyštudovala som priemyselný dizajn. Medzi moje záľuby patrí cvičenia, tanec, jazda na koni, fotografovanie a zároveň fotomodeling.

 

 

Prečo si sa prihlásila do Miss Erotika? Prihlásila si sa sama?

O súťaži Miss Erotika mi povedal fotograf Antonín Svoboda a pýtal sa, či sa nechcem zúčastniť. Rozhodla som sa tedy prísť do Prahy, aby som sa stretla ako sním, tak i ďalšími zaujímavými ľuďmi.

 

Čoho by si chcela v živote dosiahnuť?

Chcela by som sa stať profesionálnou fotomodelkou.

 

Čo ti na mužoch a ženách pripadá najviac erotické?

Tam hrá aj veľkú úlohu taký ten talent pre prirodzený flirt. Nie je to ani až tak o vzhľade, ale o tom, ako vie vyjadriť svoju vášeň (prirodzený šarm).

 

 

Keby si sa mohla kdekoľvek a s kýmkoľvek milovať, kto a kde by to bolo?

To je otázne. Musí ma zvádzať a presne vedieť čo chce. Nedá sa povedať kto sa mi páči najviac. Každý niečo v sebe má, ale musí byť dravec, musí mu to žiariť z očí. A miesto napríklad pláž, tá nikdy neomrzí.

 

Čo by podľa teba mala mať Miss Erotika?

Musí pôsobiť dojmom, že vie byť horúca a že sa vie predviesť a reprezentovať tento titul. Hlavne nesmie byť namyslená fiflena, pretože to ženám nepristanú. Faloš nie je sexi!

 

 

Ako by si opísala svoju osobnosť?

Som temperametní, divoká, ale zároveň spoľahlivá a úprimná.

 

Koho by si si priala v porote Miss Erotika?

Fotografa Antonína Svobodu a pornoherečku Drahomíru Jůzová.

 

Aký typ mužov či žien ťa priťahuje?

Tí čo vie aktívne komunikovať a sem tam flirtovať. Väčšinou sú tmavoocí a tmavovlasí, vysokí, hlavne nie chudé. Mám rada mäso! Ženy sa mi páči rôzne, to je individuálne. Ale väčšinou väčšie prsia a krásny guľatý zadok.

 

 
Čo by si chcela odkázať tvojím fanúšikom?

Aj zdanlivo tichá malá ryba môže vyrásť v krásnu elegantné, ale musí na tom dlho a tvrdo makať. Každý môže vyzerať líp ale musí chcieť.

 

Ďakujeme krásne a sympatické Jessice za rozhovor. Ak aj vy patríte medzi jej fanúšikov, podporte ju už v októbri vo voľbe o titul Miss Erotika Internet, alebo v novembri na erotickom veľtrhu v Bratislave alebo v Prahe PVA Letňanoch.

 

#misserotika